Archív článků

SOKOLI v Mladé Boleslavi vysoko prohráli

27. listopad 2021 - Další vysokou prohru zaznamenal “A" tým v utkání v Mladé Boleslavi. Domácí SOKOLŮM udělili lekci z produktivity a zvítězili vysoko 16:2.

Naposledy před repre pauzou. SOKOLI se vydají do Mladé Boleslavi

27. listopad 2021 - Zkouškou z řádu nejtěžších projde “A” tým v posledním zápase před reprezentační pauzou. K zápasu 17. Kola Livesport Superligy vyjede do Mladé Boleslavi, kde změří síly s místním týmem.

Ladislav Štancl: Musíme se posouvat dál a nedělat kroky zpět

25. listopad 2021 - Po třech sezónách u “A” týmu se Ladislav Štancl vrátil k mládežnické kategorii. Přesněji k nejstarší z mládežnických, stal se trenérem juniorského týmu. Jak vnímá rozdíly juniorského a mužského florbalu, povedenou kvalifikaci, ale také nepovedený vstup do základní části popisuje v rozhovoru.

Debakl pro “A” tým v důležitém zápase v Otrokovicích

24. listopad 2021 - Hrozivý výkon předvedl “A” tým v zápase v Otrokovicích. V utkání, ve kterém SOKOLI pomýšleli na tři body v důležité záchranářské bitvě, schytali ostudný debakl 2:13.

Klíčový zápas sezony je tu. SOKOLI vyjedou do Otrokovic

21. listopad 2021 - Po nevydařeném zápase na půdě Hattricku Brno má “A” tým výbornou příležitost k nápravě. Utkají se s dalším tabulkově vyrovnaným soupeřem, Otrokovicemi.

Móda, která ničí zdraví sportovců. Sokoli startují kampaň proti orálnímu a žvýkacímu tabáku

19. listopad 2021 - #NEŽVÝKEJ! Jednoduchá výzva charakterizující projekt, se kterým přichází klub SOKOLI Pardubice. Nejde o žvýkačky, ale o takzvaný orální nebo žvýkací tabák (neboli non-smoking tobacco, Snuss či NST), který se prodává ve formě malých pytlíčků naplněných tabákem. Velkou módou je žvýkání tabáku například ve Švédsku nebo v Americe, a to zejména v kolektivních sportech. V Česku se tento trend objevil v posledních několika letech a nabývá na síle, což je něco, co se nám nelíbí.

Důležité, defenzivně laděné utkání dopadlo lépe pro Hattrick

18. listopad 2021 - Utkání na půdě Hattricku Brno “A" týmu nevyšlo. SOKOLI vstřelili pouhé dvě branky a z Brna se vrací bez bodu.

Důležitý sváteční souboj. SOKOLI se utkají s Hattrickem Brno

17. listopad 2021 - Středa 17. listopadu nepřinese pouze státní svátek. Přinese také superligový florbal, SOKOLI vyrazí v rámci 15. kola Livesport Superligy do Brna, kde se utkají s tamním Hattrickem

Nepovedená třetí třetina stála SOKOLY dobrý výsledek s favoritem z Vítkovic

16. listopad 2021 - Znovu perfektně zaplněná Dašická viděla ve 14. kole Livesport Superligy dvě třetiny vyrovnaného florbalu, ve třetí části bohužel Vítkovice potvrdily svou kvalitu, odskočily “A” týmu a odvezly si tři body.

SOKOLI se na Dašické utkají s Vítkovicemi

15. listopad 2021 - Odveta za první kolo Livesport Superligy se uskuteční v neděli na Dašické. S vicemistrem minulého ročníku v prvním kole Livesport Superligy SOKOLI prohráli vysoko 4:11, soupeři mají tedy vracet.

“A” tým bere ze zápasu v České Lípě bod

11. listopad 2021 - Utkání, ve kterém SOKOLI celý zápas dotahovali nakonec nedopadlo ideálně. V prodloužení rozhodl českolipský Tomáš Novák, což SOKOLŮM přisoudilo pouhý bod.

Filip Záhrobský: Připadám si, jako kdybych byl v týmu od mala

7. listopad 2021 - Mladý, talentovaný útočník, odchovanec týmu IBK Holice, který se před sezónou rozhodl pokračovat ve své florbalové kariéře v Pardubicích. V rozhovoru mluví o životní a florbalové změně po přestupu či uplynulých zápasech.

Souboj dvou tabulkových sousedů, “A” tým se utká s Českou Lípou

7. listopad 2021 - 13. a 14. tým Livesport Superligy se utká v rámci 13. kola při sobotním odpoledne. Oba týmy dělí v tabulce pouhý bod, utkání to tedy bude veledůležité.

SOKOLI ve vyrovnaném zápase s BLACK ANGELS těsně prohráli

3. listopad 2021 - Kvalitní a vyrovnaný zápas viděli fanoušci v UNYP ARÉNĚ. Z tohoto utkání plného zvratů si bohužel SOKOLI neodváží ani bod, prohráli totiž těsně 5:6.

SOKOLI se utkají s BLACK ANGELS

1. listopad 2021 - Další ze zápasů v rychlém sledu čeká “A” tým v neděli. Ten vyrazí k utkání 12. kola Livesport Superligy do pražské UNYP Arény, kde se utká s BLACK ANGELS.

“A” týmu se domácí zápas s Chodovem nevydařil

30. říjen 2021 - Další nevydařený zápas má za sebou pardubický “A” tým. Při svátečním večeru na Dašické viděli fanoušci vysokou prohru 2:13, od bodů do tabulky tedy SOKOLI zůstali daleko.

Další těžká domácí výzva, SOKOLI doma čeká Chodov

29. říjen 2021 - Tři dny po televizním utkání se “A” tým chystá na další těžkou bitvu v rámci Livesport Superligy. Ve sváteční čtvrtek přijede na Dašickou FAT PIPE FLORBAL CHODOV.

SOKOLI odchází z televizního utkání bez bodů

27. říjen 2021 - První letošní televizní utkání pro SOKOLI nedopadlo podle představ. Na půdě Liberce prohráli 4:8 a další body do tabulky si tak nepřipsali.

SOKOLI se před televizními kamerami utkají s FBC Liberec

26. říjen 2021 - Před kamerami ČT sport se SOKOLI utkají v pondělní dohrávce 10. kola s Libercem. Tradičně vyhecovaný duel můžete sledovat od 16:50.

SOKOLI zapisují důležité tři body proti Ostravě

24. říjen 2021 - Především díky skvělé první třetině a poté koncentrovanému výkonu porazil “A” tým soupeře z Ostravy vysoko 8:4 a připsal si důležitou výhru.