Skvělý start! BA SOKOLI porazili Florbal Vary 6:3

BA SOKOLI zvládli první superligový zápas v nové sezóně na jedničku.

BA SOKOLI Pardubice - Florbal Vary 6:3 (4:0, 0:0, 2:3)

První zápas superligové sezony 2024/25 se tradičně odehrál v pardubické enteria areně, která v sobotu hostila také 12. ročník turnaje mládeže JUNIOR Sokol cup. Více jak 1500 diváků vidělo povedený úvod nově utvořeného kádru domácích, který již v první třetině vedl o čtyři branky. Vary se vzpamatovaly až ve třetí třetině, v níž se třikrát prosadily, na pardubický náskok už jim to ale nestačilo. BA SOKOLI tak vybojovali důležité první body do tabulky za vítězství 6:3. Dvěma góly přispěl Ondřej Kroužek, který patří mezi posily z Black Angels, se kterými SOKOLI Pardubice vytvořili po sestupu ze superligy společný projekt. Ten propojil obě organizace s cílem vzniku dlouhodobě sportovně konkurenceschopného a ekonomicky stabilního týmu v elitním florbalu. V názvu proto mají i BA.

Branky a nahrávky: 13. Kroužek, 15. Štyler (Ludvík), 18. Burian (Hromada), 19. Komorný (Žáček), 47. Šimák (Žáček), 50. Kroužek (Čáslava) – 49. Korbel (Švarc), 58. Brautferger (Waldhauser), 58. Navrátil (M. Klápa)

Příští utkání odehrají BA SOKOLI již tuto sobotu 21. září na Chodově. Další domácí utkání je na programu v sobotu 28. září od 17 hodin na Dašické.