Junioři  |   3. září 2019

Junioři končí na UNYP CUPU na 12. místě

Junioři končí na UNYP CUPU na 12. místě

Juniorský tým se představil na dalším turnaji, tentokrát vyrazil na UNYP CUP Junior 2019, který se konal v Praze. Turnaj se hrál od pátku 30. srpna do neděle 1. září. Náš juniorský tým obsadil celkově dvanácté místo, kdy v souboji o jedenácté podlehl dnes ráno Black Angels 3:2.

Východočeši vstoupili do turnaje špatnou nohou. Zápasy ve skupině se jim nepovedly a na konci pátečního hracího dne skupin měli na svém kontě pouze jediný bod za remízu s Florbal Chomutov.

Druhý hrací den začali Sokoli lépe. V divoké přestřelce v play off proti FBŠ Slavia Plzeň vyhráli 6:5 po samostatných nájezdech. Zlepšený výkon bohužel nepotvrdili proti Florbal Mladá Boleslav, kde jim nevyšel vstup do zápasu a nakonec prohráli vysoko 6:0.

Své působení na turnaji zakončily Pardubice v zápase o jedenácté místo s týmem, který potkaly už ve skupině. Vstup do zápasu jim sice vyšel, ale nakonec ve smolném zápase s Black Angels prohrály 3:2.

„Turnaj se nám nepovedl podle našich představ. Po slušných výsledcích z Brna a Bratislavy jsme teď dostali zaslouženou facku. Musíme se vrátit zpátky ke hře, kterou jsme se prezentovali na minulých turnajích,“ hodnotil turnaj hlavní trenér Milan Randa.

Cesta turnajem:

Pátek 30. srpna 

Sokoli - Black Angels 2:5

Sokoli - Florbal Chomutov 5:5

Sokoli - FBC Liberec 2:4 

Sobota 31. srpna

Sokoli - FBŠ Slavia Plzeň 6:5 sn.

Sokoli - Florbal Mladá Boleslav 0:6

Neděle 1. září 

Sokoli - Black Angels 2:3

Autor: SOKOLI Pardubice- Tomáš Ždímal | Datum: 01.09.2019 |