Informace  |  14. červen 2021

Podmínky účasti na přípravném utkání proti SKV

Podmínky účasti na přípravném utkání proti SKV

Třetí přípravné utkání čeká ve čtvrtek 17.6 pardubický "A" tým. Do sportovní haly Dašická dorazí tým z pražských Vinohrad - TJ Sokol Královské Vinohrady. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci kolem COVID-19 naleznete v článku níže podmínky k účasti na utkání.

Opatření v souvislosti s COVID-19, která se vztahují na účast při přípravném florbalovém utkání SOKOLI Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady dne 17.6.2021 od 19:30 hodin.

Dle aktuálních opatření je nutné, aby se každý účastník utkání při vstupu do SH Dašická prokázal „COVID SELFREPORT FORMULÁŘEM“ (ke stažení ZDE ), kde bude vyznačena jedna z následujících možností:

 negativní výsledek RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 ne starším 7 dní, nebo

 negativní výsledek POC antigenního testu ne starším 72 hodin, nebo

 absolvování očkování proti onemocnění COVID 19 - od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvou dávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 22 dní, nebo

 doklad (lékařskou zprávou) o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, ne starší než 180 dní.


      Vytištěné COVID SELREPORT FORMULÁŘE budou k dispozici také při vstupu do haly. 

      Současně musí mít každý divák po celou dobu návštěvy utkání nasazenou chirurgickou roušku nebo respirátor třídy FFP2, KN95 nebo N 95, platí zákaz konzumace jídla a nápojů ve všech prostorech haly a všichni diváci jsou usazeni tak, že s výjimkou osob ze společné domácnosti bude vždy ponecháno mezi jednotlivými diváky nejméně jedno neobsazené sedadlo.