Starší žáci Liga starších žáků - skupina 4 2021/2022

FBC Dobruška
SOKOLI Pardubice
  • neděle 26.9.2021
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
0:5k
SOKOLI Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 26.9.2021 9:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
5:1
2:1, 3:0, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FbC Hradec Králové B
  • neděle 26.9.2021 9:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
  • MSH Litomyšl
6:4
1:4, 5:0, 0:0
SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 26.9.2021 11:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
2:2
1:1, 1:1, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FLORBAL LITOMYŠL
  • neděle 26.9.2021 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
  • MSH Litomyšl
1:7
1:4, 0:3, 0:0
FbC Sokol Předměřice n/L
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 26.9.2021 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
  • MSH Litomyšl
7:0
3:0, 4:0, 0:0
FTC Vysoké Mýto
SOKOLI Pardubice
  • neděle 26.9.2021 13:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
3:12
2:4, 1:8, 0:0
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 26.9.2021 15:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 1. kolo
  • MSH Litomyšl
7:4
4:2, 3:2, 0:0
Florbal Primátor Náchod
SOKOLI Pardubice
  • neděle 17.10.2021 9:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
  • SH TJ Náchod
7:3
3:1, 4:2, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FLORBAL LITOMYŠL
  • neděle 17.10.2021 9:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
2:11
1:5, 1:6, 0:0
FbC Hradec Králové A
SOKOLI Pardubice
  • neděle 17.10.2021 10:30
  • Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
  • SH TJ Náchod
4:1
1:0, 3:1, 0:0
FbC Sokol Předměřice n/L
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 17.10.2021 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
6:2
4:2, 2:0, 0:0
SOKOLI Pardubice
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 17.10.2021 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
  • SH TJ Náchod
6:2
1:1, 5:1, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FBC Dobruška
  • neděle 17.10.2021 13:30
  • Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
11:4
5:1, 6:3, 0:0
SOKOLI Pardubice
FbC Skuteč
  • neděle 17.10.2021 14:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
  • SH TJ Náchod
2:5
1:4, 1:1, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko A
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 17.10.2021 15:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 2. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
3:0
1:0, 2:0, 0:0
SOKOLI Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko A
  • neděle 31.10.2021 9:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
3:4
0:2, 3:2, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FbC Hradec Králové B
  • neděle 31.10.2021 9:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
  • SH Předměřice n. L.
5:0k
SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 31.10.2021 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
7:5
2:1, 5:4, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FbC Sokol Předměřice n/L
  • neděle 31.10.2021 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
  • SH Předměřice n. L.
2:12
1:5, 1:7, 0:0
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice
  • neděle 31.10.2021 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
2:9
1:6, 1:3, 0:0
FLORBAL LITOMYŠL
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 31.10.2021 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
  • SH Předměřice n. L.
9:1
5:1, 4:0, 0:0
Florbal Primátor Náchod
SOKOLI Pardubice
  • neděle 31.10.2021 15:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
5:2
3:1, 2:1, 0:0
FTC Vysoké Mýto
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 31.10.2021 15:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 3. kolo
  • SH Předměřice n. L.
6:1
3:1, 3:0, 0:0
SOKOLI Pardubice
FbC Hradec Králové A
  • neděle 28.11.2021 9:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
1:5
0:0, 1:5, 0:0
SOKOLI Pardubice B
KMautomatik FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 28.11.2021 9:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
4:12
2:4, 2:8, 0:0
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice
  • neděle 28.11.2021 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
4:11
2:7, 2:4, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FbK Orlicko-Třebovsko A
  • neděle 28.11.2021 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
2:0
2:0, 0:0, 0:0
FTC Vysoké Mýto
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 28.11.2021 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
2:1
1:0, 1:1, 0:0
SOKOLI Pardubice
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 28.11.2021 13:30
  • Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
3:4
1:1, 2:3, 0:0
FLORBAL LITOMYŠL
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 28.11.2021 15:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
8:2
3:0, 5:2, 0:0
FbC Sokol Předměřice n/L
SOKOLI Pardubice
  • neděle 28.11.2021 15:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 4. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
2:9
2:0, 0:9, 0:0
TJ Sokol Dvůr Králové nL
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 19.12.2021 9:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
3:0
1:0, 2:0, 0:0
SOKOLI Pardubice
KMautomatik FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 19.12.2021 9:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
6:0
2:0, 4:0, 0:0
FTC Vysoké Mýto
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 19.12.2021 10:30
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
6:1
2:1, 4:0, 0:0
SOKOLI Pardubice
FbC Skuteč
  • neděle 19.12.2021 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
5:5
2:2, 3:3, 0:0
Florbal Primátor Náchod
SOKOLI Pardubice
  • neděle 19.12.2021 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
5:2
3:1, 2:1, 0:0
SOKOLI Pardubice B
1. FBC Polička
  • neděle 19.12.2021 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
1:2
1:1, 0:1, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FBC Trutnov (DTJ)
  • neděle 19.12.2021 14:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
  • SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
2:4
1:2, 1:2, 0:0
FbC Hradec Králové A
SOKOLI Pardubice
  • neděle 19.12.2021 15:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 5. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
4:2
1:1, 3:1, 0:0
SOKOLI Pardubice
FbC Skuteč
  • neděle 9.1.2022 9:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
  • MSH Litomyšl
7:7
4:3, 3:4, 0:0
SOKOLI Pardubice B
Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • neděle 9.1.2022 9:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
  • Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
3:3
2:1, 1:2, 0:0
SOKOLI Pardubice
FLORBAL LITOMYŠL
  • neděle 9.1.2022 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
  • MSH Litomyšl
4:5
0:3, 4:2, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FBC LETOHRAD Orel Orlice
  • neděle 9.1.2022 11:15
  • Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
  • Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
2:4
1:1, 1:3, 0:0
FbC Hradec Králové A
SOKOLI Pardubice
  • neděle 9.1.2022 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
  • MSH Litomyšl
7:4
2:2, 5:2, 0:0
TJ Sokol Dvůr Králové nL
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 9.1.2022 12:45
  • Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
  • Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
3:0
0:0, 3:0, 0:0
Florbal Primátor Náchod
SOKOLI Pardubice
  • neděle 9.1.2022 15:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
  • MSH Litomyšl
3:4
3:1, 0:3, 0:0
FBK Draci Hořice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 9.1.2022 15:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 6. kolo
  • Víceúčelová SH Dolní Dobrouč
2:8
1:4, 1:4, 0:0
SOKOLI Pardubice
KMautomatik FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 6.2.2022
  • Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
  • SH TJ Náchod
SOKOLI Pardubice
FbC Skuteč
  • neděle 6.2.2022
  • Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
  • SH TJ Náchod
FbC Hradec Králové A
SOKOLI Pardubice
  • neděle 6.2.2022
  • Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
  • SH TJ Náchod
Florbal Primátor Náchod
SOKOLI Pardubice
  • neděle 6.2.2022
  • Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
  • SH TJ Náchod
FBK Draci Hořice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 6.2.2022 9:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
HAGA Pardubice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 6.2.2022 12:00
  • Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
TJ Sokol Dvůr Králové nL
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 6.2.2022 14:05
  • Liga starších žáků - skupina 4, 7. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice