Přípravka Pardubická liga přípravek 2021/2022

Orel Přelouč
SOKOLI Pardubice
  • neděle 10.10.2021 10:30
  • Pardubická liga přípravek, 1. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
SOKOLI Pardubice
FTC Vysoké Mýto
  • sobota 23.10.2021 13:00
  • Pardubická liga přípravek, 2. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Orel Přelouč
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 23.10.2021 14:00
  • Pardubická liga přípravek, 2. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbC Skuteč
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 23.10.2021 14:30
  • Pardubická liga přípravek, 2. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
0:0
0:0, 0:0, 0:0
SOKOLI Pardubice B
FTC Vysoké Mýto
  • sobota 6.11.2021 10:00
  • Pardubická liga přípravek, 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
SOKOLI Pardubice C
SOKOLI Pardubice
  • sobota 6.11.2021 10:30
  • Pardubická liga přípravek, 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
SOKOLI Pardubice C
SOKOLI Pardubice
  • sobota 6.11.2021 10:30
  • Pardubická liga přípravek, 3. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
SOKOLI Pardubice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 16.1.2022
  • Pardubická liga přípravek, 5. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbC Skuteč - Vlčata
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 16.1.2022
  • Pardubická liga přípravek, 5. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
SOKOLI Pardubice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 16.1.2022
  • Pardubická liga přípravek, 5. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FBK Piráti Sokol Chrudim
SOKOLI Pardubice
  • neděle 30.1.2022 9:00
  • Pardubická liga přípravek, 6. kolo
  • SH Chrudim
SOKOLI Pardubice C
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 30.1.2022 10:00
  • Pardubická liga přípravek, 6. kolo
  • SH Chrudim
Orel Přelouč
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 30.1.2022 10:30
  • Pardubická liga přípravek, 6. kolo
  • SH Chrudim
SOKOLI Pardubice B
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 19.2.2022 9:00
  • Pardubická liga přípravek, 7. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice B
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 19.2.2022 9:00
  • Pardubická liga přípravek, 7. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 13.3.2022
  • Pardubická liga přípravek, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
SOKOLI Pardubice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 13.3.2022
  • Pardubická liga přípravek, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
SOKOLI Pardubice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 27.3.2022
  • Pardubická liga přípravek, 9. kolo
  • SA ZŠ Smetanova Přelouč
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 27.3.2022
  • Pardubická liga přípravek, 9. kolo
  • SA ZŠ Smetanova Přelouč
SOKOLI Pardubice
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 27.3.2022
  • Pardubická liga přípravek, 9. kolo
  • SA ZŠ Smetanova Přelouč
FbC Skuteč - Vlčata
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 23.4.2022
  • Pardubická liga přípravek, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 8.5.2022
  • Pardubická liga přípravek, 11. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice B
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 8.5.2022
  • Pardubická liga přípravek, 11. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SOKOLI Pardubice
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 8.5.2022
  • Pardubická liga přípravek, 11. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč