PŘÍMĚSTSKÉ FLORBALOVÉ KEMPY 2020

Florbalové a sportovní vyžití během letních prázdnin pro všechny! Přijdťe si užít sportovní zábavu, hry a legraci. V letě 2020 pořádáme tři turnusy příměstských florbalových kempů s různým zaměřením.


Dovolujeme si Vám a Vašim dětem nabídnout pětidenní příměstské florbalové kempy, které proběhnou ve třech termínech během prázdnin. 

  1. turnus: FLOORBALL SKILLS, 7. - 10.7.2020
  2. turnus: SPORT GAMES, 3. - 7. 8.2020
  3. turnus: FLOORBALL GAMES, 24.-28.8.2020

Jedná se o příměstské florbalové kempy, kde se dětem po celé dny budou věnovat proškolení trenéři. Program nebude pouze florbalový, ale bude zaměřen také na obecnou sportovní průpravu dětí a doplněný o zábavný doprovodný program. Jednotlivé turnusy jsou rozdílně zaměřeny tak, aby se děti mohli účastnit více kempů a přitom nebyly stejné.

FLOORBALL SKILLS - po florbalové stránce bude kemp zaměřený na herní činnosti, jako jsou střelba, přihrávka, klička a vůbec florbalová technika. To vše bude doplňování sportováním venku i v hale, parkurem a dalšími zábavnými hrami.

SPORT GAMES - hlavní náplní druhého turnusu budou nejrůznější sportovní a pohybové hry. Děti tak budou hrát hry, které určitě dobře znají, ale také ty, které zažijí úplně poprvé, protože nepatří mezi tradiční pohybovky. O zábavu tak určitě nebude nouze a o florbal také ne!

FLOORBALL GAMES - na konci prázdnin nás čeká třetí turnus letních kempů, který bude po florbalové stránce zaměřen na herní cvičení, průpravné hry a nejrůznější modifikace florbalových her. Děti se tak můžou těšit na turnaje a zápolení na malém hřišti a určitě se vše vyzkouší i na velkém hřišti v hale. V duchu naší klubové filozofie ale ani tady nebude chybět obecná sportovní průprava formou parkuru a dalších sportovních a pohybových her, především venku.
Zajištěno bude stravování v podobě dopolední svačiny a oběda. 
Sportovat budeme jak na venkovních sportovištích, tak  v nafukovací hale, kde se budeme věnovat především florbalu. Příměstský florbalový kemp je určen pro všechny členy  klubu SOKOLI Pardubice, jejich kamarády i pro všechny, které zajímá florbal, sportování a chtějí si užít aktivní prázdninové dny.

PŘÍHLÁŠKY:

- přihlašování probíhá formou e-přihlášky v klubové členské sekci

- ti, kdo nejsou členy klubu a rádi by se zúčastnili, mají možnost se přihlásit přes e-mail, který je uveden níže

CENY PŘÍMĚSTKÝCH FLORBALOVÝCH KEMPŮ

  1. TURNUS - 2000,-Kč/dítě (500,-Kč/den)
  2. TURNUS - 2500,-Kč/dítě (500,-KČ/den)
  3. TURNUS - 2500,-Kč/dítě (500,-Kč/den)

Hlavní vedoucí:

Mgr. Ladislav Štancl

e-mail: seftrener@florbalpardubice.cz, tel.: +420 724 731 403

Poslední aktualizace: 4. červen 2020

Články k tématu

Víkend pro “A” tým za tři body

22. září 2021 - Tři body do tabulky Livesport Superligy si připsali SOKOLI z domácího dvojzápasu. V sobotním utkání si poradili s Hattrickem Brno, v nedělním na výhru nenavázali a prohráli s Panthers Otrokovice.

A tým Sokolů Pardubice je v karanténě

29. srpen 2020 - V pardubické kabině se objevil první potvrzený případ nového typu coronaviru a celý mužský tým včetně trenérů musí do povinné karantény. Ta by měla trvat 14 dní od posledního společného tréninku, kde byl přítomný i nakažený hráč.

„Věříme, že naše zkušenosti z pracovního života mohou klubu pomoci,“ shodují se noví členové vedení klubu

31. březen 2020 - V minulém týdnu jsme vás informovali o tom, že klub rozšiřuje svoje vedení o čtyři nové tváře – Milana Koubka, Jana Černohorského, Jana Cakla a Jakuba Buriana. „Chtěli jsme do vedení přivést lidi, kterým věříme a kteří nám mohou poskytnout čerstvý pohled. Ten totiž v denním provozu klubu možná trochu ztrácíme,“ okomentoval rozšíření výkonného výboru generální manažer klubu Martin Zozulák. Všichni čtyři noví členové výkonného výboru mají blízký vztah ke klubu a díky svým zkušenostem budou velkou pomocí v dalším vývoji klubu.

„Letošní sezónu nelze hodnotit jinak než neúspěch. V té další máme hodně co dokazovat,“ uvědomuje si trenér A týmu SOKOLI Pardubice Ladislav Štancl

30. březen 2020 - Letošní sezóna byla pro pardubický mužský kádr velmi těžká. Drtivé porážky, ztráta i zdánlivě zcela jasně vyhraných utkání, odchody hráčů a krize v kabině. Poslední místo v tabulce, play down a nakonec trochu hořká záchrana v nejvyšší soutěži. V čele týmu stál letos jako trenér Ladislav Štancl, který se s tím vším musel vypořádat a neustále se snažit pracovat na tom, aby se výkon týmu zlepšil. I pro něj to tedy byla těžká a vyčerpávající sezóna. Jak ji hodnotí a jestli by zpětně změnil některá svá rozhodnutí čtěte v rozhovoru níže:

"Když porovnám, co jsem ve věku svých svěřenců s florbalkou uměl já a co všechno umí oni, chce se mi trochu brečet," přiznává trenér elévů David Žáček

22. březen 2020 - David Žáček má prvním rokem na starosti druhou nejmenší kategorii pardubických SOKOLŮ, a to elévy. Velmi početná kategorie plná živých dětí mu sice dává zabrat, ale podle svých slov by určitě neměnil. Jako aktivní hráč mužského A týmu SOKOLI Pardubice má určitě mladým nadějím co předávat. Jaká pro něj i celou kategorii byla letošní sezóna se dočtete v rozhovoru níže: