PRÁZDNINY S FLORBALEM

Florbalové a sportovní vyžití během prázdnin pro všechny! Přijdťe si užít sportovní zábavu, hry a legraci. Během školního roku pro děti budou připravovány jednodenní či vícedenní florbalové kempy.

POLOLETNÍ PRÁZDNINY S FLORBALEM!!

Na pátek 4. února 2022 připadají v tomto školním roce pololetní prázdniny. Pro naše členy jsme tedy připravili možnost florbalového a sportovního vyžití v rámci jednodenního kempu. Ten bude zaměřený na individuální i herní florbalové dovednosti a bude probíhat v tréninkovém centru SOKOLI Pardubice v nafukovací hale.

TERMÍN: pátek 4. února 2022, 8.30 - 16.00 hod.

CENA: 500,-Kč/dítě

CENA ZAHRNUJE: svačinu, oběd, pronájem sportovišť a další provozní náklady.

PŘIHLÁŠKY:

- přihlašování probíhá formou e-přihlášky v klubové členské sekci

Koordinátor prázdnin s florbalem:

Mgr. Ladislav Štancl

e-mail: seftrener@florbalpardubice.cz, tel.: +420 724 731 403

Poslední aktualizace: 18. ledna 2022

Články k tématu

SOKOLI berou z televizního utkání bod

13. ledna 2022 - Vyrovnané utkání plné zvratů mohli diváci vidět na ČT sport a v hale na Dašické. To došlo až do prodloužení, ve kterém rozhodl hostující Stránský a přisoudil SOKOLŮM bod.

Debakl pro “A” tým v důležitém zápase v Otrokovicích

24. listopadu 2021 - Hrozivý výkon předvedl “A” tým v zápase v Otrokovicích. V utkání, ve kterém SOKOLI pomýšleli na tři body v důležité záchranářské bitvě, schytali ostudný debakl 2:13.

Víkend pro “A” tým za tři body

22. září 2021 - Tři body do tabulky Livesport Superligy si připsali SOKOLI z domácího dvojzápasu. V sobotním utkání si poradili s Hattrickem Brno, v nedělním na výhru nenavázali a prohráli s Panthers Otrokovice.

A tým Sokolů Pardubice je v karanténě

29. srpna 2020 - V pardubické kabině se objevil první potvrzený případ nového typu coronaviru a celý mužský tým včetně trenérů musí do povinné karantény. Ta by měla trvat 14 dní od posledního společného tréninku, kde byl přítomný i nakažený hráč.

„Věříme, že naše zkušenosti z pracovního života mohou klubu pomoci,“ shodují se noví členové vedení klubu

31. března 2020 - V minulém týdnu jsme vás informovali o tom, že klub rozšiřuje svoje vedení o čtyři nové tváře – Milana Koubka, Jana Černohorského, Jana Cakla a Jakuba Buriana. „Chtěli jsme do vedení přivést lidi, kterým věříme a kteří nám mohou poskytnout čerstvý pohled. Ten totiž v denním provozu klubu možná trochu ztrácíme,“ okomentoval rozšíření výkonného výboru generální manažer klubu Martin Zozulák. Všichni čtyři noví členové výkonného výboru mají blízký vztah ke klubu a díky svým zkušenostem budou velkou pomocí v dalším vývoji klubu.