KLUBOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2021

Na konci srpna 2021 proběhne první celoklubové soustředění, které bude rozdělené do dvou turnusů. První bude určitě pro hráče ročníků 2007 - 2014, druhý pak pro hráče 2003 - 2006. Soustředění bude probíhat ve sportovním areálu Klimeška v Kutné Hoře a my se těšíme, že nás pojede opravdu hodně!

Přípravy na plánované klubové soustředění, které proběhne na konci srpna 2021, jsou již v plném proudu.  Jak bylo uvedeno v úvodní informační prezentaci na začátku sezóny, rádi bychom v  klubu zavedli tuto tradici a novou sezónu vždy odstartovali klubovým soustředěním v posledním srpnovém týdnu. I přesto, že je nyní naše tréninková činnost zastavená a omezená, doba je složitá, věříme, že v létě 2021 nám v tomto již nic bránit nebude a že i vy uvítáte novou akci pro naše děti a hráče.

Pro dětské kategorie je toto soustředění na rok 2021 naplánováno takto:

Termín soustředění: 21. - 24. 8. 2021

Kategorie:  PŘÍPRAVKA (POUZE ROČNÍKY 2013 a 2014), ELÉVOVÉ, MLADŠÍ ŽÁCI, STARŠÍ ŽÁCI - TEDY ROČNÍKY 2007 - 2014

Místo konání: Sportovní areál Klimeška v Kutné hoře. Odkaz ZDE

Ubytování a stravování: intr, který je 10 minut pěšky od celého sportovního areálu

Cena soustředění: 3200,-Kč (doprava tam i zpět, ubytování, plná penze premium, pronájem sportovišť, provozní náklady)

Aby mohla být taková akce úspěšná, je hlavním předpokladem to, že nás pojede opravdu hodně, v tom nejideálnějším případě kompletní kategorie. Bude se jednat o vstup do nové sezóny a pro děti i trenéry bude soustředění ideální možností, aby se v kategorii dobře poznali a mohli všichni vstoupit do tréninkového procesu již se sportovními i mimo sportovními zážitky z několika společně strávených dní.

Náplň soustředění bude opravdu velmi pestrá. Pro florbalové tréninky a hry budeme mít k dispozici novou sportovní halu Klimeška v  Kutné hoře a k ostatním sportovním aktivitám pak venkovní sportoviště v přilehlém areálu a okolí.  Cílem není florbalový trénink a dril od rána do večera, ale také získání nových zážitků na konci letních prázdnin než se rozběhne tradiční kolotoč. Jedním z nejdůležitějších aspektů takovéto akce je pak budování komunity, vzájemného poznávání hráčů napříč dětskými kategoriemi, které během sezóny nemají tolik možností, aby se potkaly a sdílely své florbalové a sportovní zážitky.

Náplň tedy budou tvořit tyto činnosti: florbalové tréninkové jednotky, míčové hry a soutěže, pohybové hry venku a v přírodě a další všesportovní vyžití v rámci možností sportovního areálu a počasí.

Na soustředění se o děti budou starat naši kluboví trenéři, kteří budou příslušné kategorie na starost v sezóně 2021/2022.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ PROBÍHÁ FORMOU E-PŘIHLÁŠEK V KLUBOVÉ ČLENSKÉ SEKCI!!

V případě dotazů a dalších informací, se můžete obracet na klubového šéftrenéra Ladislava Štancla: 724 731 403, seftrener@florbalpardubice.czPoslední aktualizace: 19. leden 2021

Články k tématu

Hraj florbal na nejvyšší úrovni! Zapoj se do SOKOLSKÉ VÝZVY 2021!

10. červen 2021 - Máš ambice hrát florbal na nejvyšší úrovni? Chceš se zlepšovat jako sportovec, florbalista i jako člověk? Chceš prožít jeden den v Superligovém klubu? Pak je SOKOLSKÁ VÝZVA určená právě pro tebe. Třetím rokem veřejně otevíráme možnost prosadit se do všech našich elitních týmů včetně mužského A týmu - dorostenci, junioři a muži.

Projekt FLORBALOVÉ AKADEMIE je opět po roce ZPĚT!

9. červen 2021 - Po roční odmlce, způsobené koronavirovou krizí, je klubový projekt florbalové akademie zpět! Ten vznikl na podporu talentované mládeže, pod hlavičkou pardubického klubu započne v příští sezoně již šestý ročník a zařazeni jsou do něj ti nejtalentovanější hráči z mladších a starších žáků.

Druhou sezónu má před sebou Junior B tým pod vedením trenérů Petra Vokála a Radima Olivy

2. září 2020 - V představování trenérských týmů se dostáváme od dětských kategorií k těm skoro dospělým. Ke kategoriím dorostenců a juniorů. V tomto věkovém rozmezí máme od loňské sezóny tři družstva.

Ladislav Štancl bude mít i nadále na starost přípravku

1. září 2020 - V představování trenérských týmů pro sezónu 2020/2021 se dostáváme k těm nejmladším sokolím mláďatům, kterými jsou děti v přípravce.

David Žáček garantem mladších žáků

31. srpen 2020 - Pokračujeme v představování trenérských týmů našich mládežnických kategorií. Tentokrát přijde na řadu trenérský tým kategorie mladších žáků, který také prošel drobnými změnami ve svém složení.