KLUBOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2022

Na konci srpna 2022 proběhne druhé celoklubové soustředění, které bude rozdělené do dvou turnusů. První bude určitě pro hráče ročníků 2008 - 2016, druhý pak pro hráče 2004 - 2007. Soustředění bude probíhat ve sportovním areálu Klimeška v Kutné Hoře a my se těšíme, že nás pojede opravdu hodně!

Přípravy na plánované klubové soustředění, které proběhne na konci srpna 2022, jsou již v plném proudu.  Jak bylo uvedeno v úvodní informační prezentaci na začátku sezóny, rádi bychom navázali na novou tradici, která vznikla v loňském roce, kdy se soustředění opravdu povedlo. Novou sezónu bychom vždy rádi odstartovali klubovým soustředěním v posledním srpnovém týdnu. 

Pro dětské kategorie je toto soustředění na rok 2022 naplánováno takto:

Termín soustředění: 19. - 23. 8. 2022

Kategorie:  PŘÍPRAVKA (POUZE ROČNÍKY 2014 - 2016), ELÉVOVÉ, MLADŠÍ ŽÁCI, STARŠÍ ŽÁCI - TEDY ROČNÍKY 2008 - 2016

Místo konání: Sportovní areál Klimeška v Kutné hoře. Odkaz ZDE

Ubytování a stravování: intr, který je 10 minut pěšky od celého sportovního areálu

Cena soustředění: 3600,-Kč (doprava tam i zpět, ubytování, plná penze premium, pronájem sportovišť, provozní náklady)

Aby mohla být taková akce úspěšná, je hlavním předpokladem to, že nás pojede opravdu hodně, v tom nejideálnějším případě kompletní kategorie. Bude se jednat o vstup do nové sezóny a pro děti i trenéry bude soustředění ideální možností, aby se v kategorii dobře poznali a mohli všichni vstoupit do tréninkového procesu již se sportovními i mimo sportovními zážitky z několika společně strávených dní.

Náplň soustředění bude opravdu velmi pestrá. Pro florbalové tréninky a hry budeme mít k dispozici novou sportovní halu Klimeška v  Kutné hoře a k ostatním sportovním aktivitám pak venkovní sportoviště v přilehlém areálu a okolí.  Cílem není florbalový trénink a dril od rána do večera, ale také získání nových zážitků na konci letních prázdnin než se rozběhne tradiční kolotoč. Jedním z nejdůležitějších aspektů takovéto akce je pak budování komunity, vzájemného poznávání hráčů napříč dětskými kategoriemi, které během sezóny nemají tolik možností, aby se potkaly a sdílely své florbalové a sportovní zážitky.

Náplň tedy budou tvořit tyto činnosti: florbalové tréninkové jednotky, míčové hry a soutěže, pohybové hry venku a v přírodě a další všesportovní vyžití v rámci možností sportovního areálu a počasí.

Na soustředění se o děti budou starat naši kluboví trenéři, kteří budou příslušné kategorie na starost v sezóně 2022/2023.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ PROBÍHÁ FORMOU E-PŘIHLÁŠEK V KLUBOVÉ ČLENSKÉ SEKCI!!

V případě dotazů a dalších informací, se můžete obracet na klubového šéftrenéra Ladislava Štancla: 724 731 403, seftrener@florbalpardubice.cz

Na tomto odkazu se můžete podívat, jak to na soustředění vypadalo v loňském roce.

Poslední aktualizace: předevčírem 15:57

Články k tématu

O víkendu startuje turnaj JUNIOR Sokol Cup!

14. září 2021 - Již tradičně přináší polovina září oblíbený mládežnický turnaj JUNIOR Sokol Cup! V rámci Florbal Festivalu Pardubice se na letošní ročník turnaje sjede přes 70 týmů z různých koutů republiky!

Juniorům a dorostencům startuje ligová sezóna

9. září 2021 - Po měsících tvrdé dřiny v rámci letní přípravy se týmy juniorů a dorostenců vydají do ligové akce. Juniory čekají zápasy v rámci kvalifikace CE soutěže juniorů. Tažení nejvyšší juniorskou soutěží zahájí svěřenci Ladislava Štancla již dnes večer v Hradci Králové. Dorostenci se k prvnímu turnaji vydají v sobotu do Náchoda, kde se utkají se Startem98 Kunratice a TJ Viking Kobylisy.

Ve čtvrtek 2. září startují tréninky všech kategorií

1. září 2021 - Letní prázdniny jsou u konce a my jsme rádi, že můžeme hned rozjet kompletní tréninkový proces všech kategorií. Elitní kategorie se již připravují od začátku srpna, nyní jsou na řadě naše hobby kategorie.

Dorostence a juniory čeká turnaj Salming Cup v Praze!

26. srpna 2021 - Kvalitní příprava před začátkem ligových soutěží čeká od pátku do neděle tým dorostenců a juniorů. Oba celky se stejně jako v předešlých letech zúčastní turnaje Salming Cup, který se odehraje v Praze.

Hraj florbal na nejvyšší úrovni! Zapoj se do SOKOLSKÉ VÝZVY 2021!

10. června 2021 - Máš ambice hrát florbal na nejvyšší úrovni? Chceš se zlepšovat jako sportovec, florbalista i jako člověk? Chceš prožít jeden den v Superligovém klubu? Pak je SOKOLSKÁ VÝZVA určená právě pro tebe. Třetím rokem veřejně otevíráme možnost prosadit se do všech našich elitních týmů včetně mužského A týmu - dorostenci, junioři a muži.