DALŠÍ VENKOVNÍ VÝHRU ZAŘÍDIL SKVĚLÝ BLAHA

BA SOKOLI PŘETLAČILI VE VYROVNANÉM UTKÁNÍ BULLDOGS BRNO

Bulldogs Brno - BA SOKOLI Pardubice 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Zápas s nováčkem nejvyšší mužské soutěže byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Diváci při prvním domácím superligovém utkání po pěti letech vytvořili utkání výbornou kulisu. První branka utkání padla v sedmé minutě první třetiny, kdy se po pěkné kombinaci prosadil obránce Martin Obuškevič. Bulldogs se podařilo srovnat skóre v čase 17:46 po povedené ráně Petra Vaverčáka na zadní tyč.

Stav 1:1 ale trval pouhých 35 vteřin. Na gól z hole Tomáše Čáslavy, který se prosadil po dorážce z brankoviště, nemohli domácí dlouho najít jakoukoli odpověď, a to zejména díky skvělému výkonu pardubického brankáře Oskara Blahy. Ten zlikvidoval řadu velmi dobrých příležitostí a připsal si celkem 26 úspěšných zásahů. Naději Brňanů pak definitivně srazil šťastný gól Adama Štylera, jehož přihrávku zpoza branky si srazil do sítě brankář Koudelka. Bulldogs okamžitě zkusili hru v šesti, ale srovnat se jim už nepodařilo.

Ze tří vítězných bodů z venku při skóre 1:3 se radují BA SOKOLI Pardubice už podruhé v sezóně a s deseti body a kladnou bilancí jsou v průběžné tabulce soutěže na výborném třetím místě.

Branky: 18. Vaverčák - 7. Obuškevič, 19. Čáslava, 57. Štyler. Rozhodčí: Kačer – Vašíček. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 461. Zásahy brankářů: Koudelka 13 – Blaha 26. | MATCH CENTER | SPORTY TV

Další utkání se odehraje až po reprezentační pauze v sobotu 26. října od 17 hodin v Praze na Vinohradech proti SKV.