Postup v poháru, ale superligová porážka s Klokany

Víkendový dvojzápas vyšel hráčům BA SOKOLI Pardubice jen z poloviny

Páteční pohárové utkání v Jablonci nad Nisou přineslo povinnou výhru a postup. Houževnatý divizní soupeř vzdoroval celé dvě třetiny utkání, poslední část ale jasně patřila hostům. Výraznou stopu v utkání zanechali i pardubičtí junioři Švadlenka, Pravec, Černohorský O. a Mikula, kteří si připsali premiérový start za elitní tým. Daniel Pravec ozdobil svůj debut hned dvěma přesnými trefami. V dalším kole narazí BA SOKOLI na FBS Olomouc.

FLORBAL JABLONEC - BA SOKOLI Pardubice 3:9 (2:1, 0:1, 1:7)

Branky a nahrávky: 7. Urban, 19. Urban (Dupač), 57. Horník (Urban) – 16. Obuškevič (Žáček), 37. Obuškevič (Boček), 43. Boček (Žáček), 44. Kopecký (Štyler), 48. Kopecký (Boček), 50. Pravec (Černohorský O.), 57. Pravec (Černohorský O.), 59. Kopecký (Žáček), 60. Faltus. Rozhodčí: Sidenberg - Rezsai. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváků: 266. | Zápas FLORBAL JABLONEC - BA SOKOLI Pardubice | Český florbal (ceskyflorbal.cz)

Nedělní superligové utkání v pražské UNYP aréně patřilo bohužel jasně Klokanům. Domácí šli rychle do vedení, které postupně navyšovali a utkání se proměnilo v jednoznačnou záležitost favorita. Hattrick zaznamenal produktivní Petrák. Hosté vývoj nezvrátili ani střídáním brankářů, kdy Buzíka nahradil na druhou třetinu Blaha.

FbŠ Bohemians - BA SOKOLI Pardubice 9:2 (4:1, 2:0, 3:1)

Branky: 3. Rada, 4. J. Petrák, 10. Buršík, 20. J. Petrák, 33. Gajdoš, 38. J. Petrák, 48. Kawulok, 50. Batkovič, 60. Bürger – 15. Burian, 58. Neklan. Rozhodčí: P. Števček – R. Števček, Vyloučení: 3:6. Využití: 3:0. Návštěva: 232. Zásahy brankářů: Kovařík 14 – Buzík 7, Blaha 13. | MATCH CENTER

ROZHOVORY | FbŠ Bohemians vs. BA Sokoli Pardubice - Hosté (ceskyflorbal.tv)

Šanci na herní i výsledkový reparát budou mít BA SOKOLI už ve čtvrtek 10. října. V moravské metropoli změří síly před kamerami SPORTY.TV od 16:30 s nováčkem soutěže Bulldogs Brno.