BA SOKOLI MAJÍ DALŠÍ BOD, PADLI AŽ V PRODLOUŽENÍ

Florbalisté Liberce zvítězili ve 3. kole Livesport superligy v souboji dosud stoprocentně úspěšných celků 9:8 v prodloužení.

Ve skvělé atmosféře na Dašické ztráceli domácí rychle dvě branky, ale v polovině utkání už naopak vedli 7:3. Divácky atraktivní ofenzivní duel nakonec dospěl až do prodloužení. To zajistil 69 sekund před koncem třetí třetiny svým druhým gólem v utkání Jakub Faksa. V čase 61:26 rozhodl prodloužení Vojtěch Wiener, který dovršil hattrick a připsal si dohromady pět bodů. Síla domácích byla opět ve vyrovnanosti všech tří pětek, alespoň jeden bod zaznamenalo, dlouho nevídaných, 11 hráčů.

BA SOKOLI Pardubice – FBC Liberec 8:9p (4:3, 3:1, 1:4 – 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Burian (TS), 11. Novotný (Kopecký), 13. Čáslava (Novotný), 17. Ludvík (Komorný), 28. Štyler (Žáček), 31. M. Boček (Štyler), 31. M. Fryš (Čáslava), 49. Hromada (Burian) – 2. Macháč (Janeček), 5. Wiener, 15. Korych (Janeček), 38. Wiener (Horn), 44. Mádlo (Janeček), 52. Faksa (Horn), 53. Mádlo (Wiener), 59. Faksa (Wiener), 62. Wiener (Faksa). Rozhodčí: Drápal - Pospíšil. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváků: 371. | MATCH CENTER

Sestřih utkání: Ba Sokoli Pardubice - Liberec - sestřih (ceskyflorbal.tv)

Příští utkání:

Pohár ČF, 4. kolo: FLORBAL Jablonec - SOKOLI Pardubice, pátek 4. října od 19:30, MSH Jablonec nad Nisou

Livesport Superliga, 4. kolo: FbŠ Bohemians – BA SOKOLI Pardubice, neděle 6. října od 17 hodin, UNYP ARENA