BA SOKOLI míří na půdu pražského Chodova

V rámci 2. kola Livesport Superligy mužů zajíždí pardubičtí BA SOKOLI na Jižní Město

BA SOKOLI v úvodním utkání nové sezóny porazili v enteria areně FLORBAL Vary 6:3. Klíčový byl zejména výborný vstup do utkání, kdy domácí vedli už po první třetině 4:0. Tým Tomáše Janečka a Petra Pajera držel při svém comebacku brankář Oskar Blaha, hvězdou utkání byl vyhlášen dvoubrankový střelec Ondřej Kroužek.

Chodov své první utkání odehrál na hřišti Mladé Boleslavi, kde nestačil i přes statečný výkon na velkého favorita a podlehl 4:6. Ještě po dvou třetinách ale svítil na výsledkové tabuli vyrovnaný stav 3:3 a Boleslav rozhodla o svém vítězství až v posledních deseti minutách utkání.

Komentář Jakuba Šimáka před utkáním s Chodovem: „Vstup do nové sezony se nám vydařil, výhra nad Vary byla moc důležitá pro sebevědomí nově složeného týmu. Ale myslím si, že i Chodov odehrál v Boleslavi velmi povedený a vyrovnaný zápas, takže se máme na co těšit. Očekávám vyrovnaný zápas a věřím, že pokud předvedeme dobrý výkon, tak si z Chodova odvezeme plný počet bodů.“

Utkání se hraje od 19 hodin ve SH Jižní Město

Fanděte nám přímo na hale, nebo při živém přenosu (https://www.ceskyflorbal.tv/livestream/s-fat-pipe-florbal-chodov-ba-sokoli-pardubice-pbeouo), nebo odkaz na online (Zápas FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BA SOKOLI Pardubice | Český florbal (ceskyflorbal.cz))