BA SOKOLI nadále stoprocentní, vyloupili Chodov

Pardubičtí florbalisté zvládli i druhé utkání sezony a porazili Chodov 3:1

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BA SOKOLI Pardubice 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Duel mezi Chodovem a Pardubicemi měl hlavního hrdinu jménem Vilém Doležal. Ten totiž hostům zajistil tříbodovou výhru za tři branky, kterými zkompletoval první pardubický hattrick sezony. Chodovští se na své půdě zmohli pouze na kontaktní trefu z hole Marka Matouška ve 30. minutě, jinak jim ale utkání uteklo a skončili poraženi. Velmi spolehlivý výkon a 18 zásahů v brance hostů předvedl při své premiéře za BA SOKOLI Jan Buzík, nová posila z Panthers Praha.

V první třetině se prosadil pouze Vilém Doležal, který trefil ze vzduchu odražený balonek a poslal hosty do vedení. I ve druhé části se jako první znovu prosadili BA SOKOLI a navýšili svůj náskok na 2:0. V polovině utkání se ale trefil Marek Matoušek a Chodov se dostal na dostřel 1:2. Přes velké množství šancí na obou stranách padla další branka až na konci poslední třetiny při hře bez brankáře a Pardubice si z půdy Chodova odvezly velmi cenné tři body.

Příští domácí utkání se uskuteční v sobotu 28.9.2024 od 17 hodin ve SH Dašická. V utkání o průběžné vedení v tabulce Livesport Superligy bude soupeřem rovněž neporažený FBC Liberec.

Branky a nahrávky: 30. Matoušek (Sýkora) – 10. Doležal (Obuškevič), 24. Doležal (Obuškevič), 58. Doležal (Burian). Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 205. Zásahy brankářů: Karel Hodík 16 - Jan Buzík 18.

Pozápasové rozhovory

OHLASY | 2. kolo: FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BA Sokoli Pardubice (ceskyflorbal.tv)

Sestřih zápasu

SESTŘIH | 2. kolo: FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BA Sokoli Pardubice (ceskyflorbal.tv)