Zobrazeno 41 až 50 z celkem 85 článků.

Sokol nezvládl zápasy s výše postavenými Vítkovicemi a Chodovem

Pardubické mužstvo nečekalo minulý týden nic lehkého. V pátek se vydalo do Ostravy, kde po dobrém začátku ztratilo vedení a podlehlo Vítkovicím 3:7. Ve sváteční neděli nevyšel svěřencům trenéra Štancla začátek zápasu s Chodovem a po špatné první třetině nakonec prohráli 1:12.

Lukáš Gregor po vzájemné dohodě opouští Sokol Pardubice

Sokol Pardubice hlásí další změnu v kádru, po vzájemné dohodě jeho řady opustil útočník Lukáš Gregor. Ten začal v Pardubicích svou třetí sezonu, ročník 2018/2019 už ale na východě Čech nedohraje. „Je to pro nás další nepříjemná ztráta a komplikace v našem už tak poměrně úzkém kádru, ale věříme, že i s tímto si dokážeme poradit,“ komentoval jeho odchod hlavní trenér.

Pardubice v pátek udržely těsné vedení nad Ostravou, v sobotu v Otrokovicích už se jim to nepovedlo

Sokol Pardubice zažil náročný pátek a sobotu. Nejprve v dramatické dohrávce 2. kola udržel v hale Dašická těsné vedení 6:5 nad Ostravou a posunul se tabulkou vzhůru. Na zlepšený výkon ovšem Pardubice nenavázaly po dlouhé cestě do Otrokovic nenavázaly, proti Panthers ztratily dobře rozehraný zápas o důležité tři body. V pátek si první start v Tipsport Superlize připsal Vojtěch Kaluža, v sobotu Marek Weinelt a David Petržela.

Pardubice čekají dvě důležité bitvy během dvou dnů

V pátek 12. října má Sokol Pardubice na programu druhou dohrávku odloženého zápasu, po ní už tak bude mít stejně odehraných duelů jako ostatní týmy Tipsport Superligy. Východočechy čeká důležitý souboj s Ostravou, která má pouze o bod více. Odpočinek nebudou mít téměř žádný, jelikož v sobotu v poledne vyrazí do Otrokovic, kde se od 19:00 střetnou s místními Panthers.

Pardubice po úspěšném začátku nakonec padly v Brně

Sokol Pardubice nedokázal navázat na dva úspěšně otočené zápasy za sebou, ve kterých zvítězil v prodloužení. Do důležitého souboje proti Brnu sice vstoupil lépe a na konci první třetiny se ujal vedení, jenže to nedokázal udržel. Východočeši v polovině duelu dvakrát rychle po sobě inkasovali a i přes velkou snahu už nedokázali nepříznivý vývoj otočit.

Další obrat v podání Pardubic, vydřely dva body v Liberci

Sokol předvedl v dohrávce 1. kola Tipsport Superligy další úspěšný obrat, v Liberci vybojoval dva body po výhře v prodloužení. Pardubičtí třikrát dotáhli dvougólovou ztrátu, o jejich výhře v prodloužení rozhodl třetím gólem v zápase Martin Zozulák. Na šesti brankách z devíti se podílel Tomáš Dlesk (1+5).

Pardubice čeká ve čtvrtek v Liberci dohrávka 1. kola

První vzájemný souboj s Libercem měl mít Sokol za sebou již po úvodním kole Tipsport Superligy. Kvůli zdravotním potížím pardubického celku musely být jeho první dva zápasy odloženy a Pardubice se postaví proti rozjetému celku ze severu Čech ve čtvrtek 4. října.