Zobrazeno 51 až 60 z celkem 85 článků.

Po neúspěchu proti Spartě Sokol zabral a otočil zápas s Bohemians

Po první třetině nedělního duelu s Bohemians to vypadalo, že Pardubice po páteční prohře 7:2 se Spartou odjedou z Prahy znovu bez bodu. Východočeši se však nevzdali a v základní hrací době dokázali srovnat z velice nepříznivého stavu 1:6. O zisku důležitých dvou bodů rozhodli následně v prodloužení.

Pardubice se představily poprvé na Dašické, kde nestačily na Boleslav

I ve třetím odehraném utkání Tipsport Superligy byly Pardubice střelecky aktivnější než soupeř, jenže proti Mladé Boleslavi se trápily v koncovce ještě více než proti Znojmu. Technologové se brzy ujali vedení, což jim ve zbytku utkání hrálo do karet a úspěšně si ho hlídali. Sokol nevyužil trestné střílení a o jediný gól se postaral v závěru Teichman.

Potřetí v řadě doma, poprvé na Dašické. Sokol v neděli hostí Boleslav

Mladá Boleslav je pro Pardubice za poslední rok nejčastějším soupeřem. V minulé sezoně se tyto dva celky střetly celkem šestkrát, utkaly se také na konci srpna v Poháru, vždy zvítězila Boleslav. Tým z města automobilů zvítězil nad mužstvem z města perníku v Tipsport Superlize jedenáctkrát v řadě, Sokol naposledy slavil výhru v lednu 2015, když na domácí půdě vyhrál po nájezdech.

Pardubice před historicky nejvyšší návštěvou těsně padly se Znojmem

Východočeši nedokázali navázat na vítězné sobotní utkání s Českou Lípou, přestože byly proti Znojmu střelecky aktivnější, téměř celý zápas prohrávali. School match v pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ v rámci Florbal Festivalu Pardubice přepisoval rekordy, 5108 fanoušků jasně překonalo divácký rekord v návštěvnosti v základní části Tipsport Superligy, na jeden zápas Pardubic přišlo více diváků než na devět týmů za celou minulou sezonu Tipsport Superligy.

Úspěšný začátek, Sokol porazil v aréně Českou Lípu

Po vynuceně odložených prvních dvou kolech vstoupily Pardubice do nového ročníku Tipsport Superligy vítězně. Během prvních čtyřiceti minut Česká Lípa třikrát smazala jednogólový náskok Sokola a rozhodlo se až ve třetí části. V té pardubičtí florbalisté využili dvě početní výhody a ziskem prvních tří bodů potěšili více než dva tisíce fanoušků v ČSOB Pojišťovna ARENĚ.

Nabitý víkend v hokejové aréně: Sokol čeká Česká Lípa a Znojmo

Pardubice musely svůj vstup do nového ročníku Tipsport Superligy o týden odložit, nyní už jsou všichni v plné síle připraveni. Na začátek je nečeká žádný lehký program, v sobotu od 14:00 se v ČSOB Pojišťovna ARENĚ střetnou s Českou Lípou, v pondělí od 10:00 vyzvou v utkání určeném zejména pro školy Znojmo.

Cílem je zapracovat mladé hráče s výhledem do dalších sezon, zní z Pardubic

Pardubice měly tento týden odehrát první dvě kola Tipsport Superligy, jejich vstup do soutěže se ale kvůli střevním problémům o týden posouvá. Začnou tak rovnou velkolepou akcí, čekají je dva duely v hokejové aréně, ve kterých chtějí překonat rekord v návštěvnosti. Po nejúspěšnější sezoně v historii klubu a odchodu řady hráčů se sezonní cíle oproti minulým sezonám změnily.